O nás 

Jako PureSound přicházíme na náš trh s revolučními převodníky kalifornské firmy HRT, protože věříme v budoucnost digitálních zdrojů hudby. Chceme všem ukázat potenciál, který se skrývá v jejich domácí poslechové sestavě. Věříme také, že je důležité u hi-fi začít u co nejkvalitnějšího zdroje zvuku. Protože každé reproduktory zahrají jen to, co do nich pustíte. Kvalitní zdroj zvuku a dobrý zesilovač rozehraje i starší nebo levnější reproduktory. Proto přicházíme na trh s technologiemi, které zlepší kvalitu vašeho zvuku o mnoho stupňů a umožní Vám vychutnat si čistý zvuk, který Vám počítač s běžnou zvukovou kartou nemohl nikdy nabídnout. Konečně je tedy možné získat z úplně běžného PC či MACu zvuk, který byl dříve doménou pouze kvalitních CD přehravačů, či velmi drahých převodníků.

Naše produkty jsou určeny nejen pro nadšence i profesionály pohybující se ve světě hifi a zvuku, ale i pro všechny, kteří mají rádi vydatný zvuk.

V budoucnu chceme náš sortiment rozšiřovat i o jiné komponenty, které na našem trhu chybí. Budeme se snažit přinášet a přibližovat našim zákazníkům novinky a technologie ze světa hifi. Všechny naše produkty je navíc možné vyzkoušet u Vás doma a zjisti tak, který produkt se nejlépe hodí k Vaší sestavě.

Provozovatel webu PureSound

Ing. Petr Hejtmánek

Vranovská 29

614 00 Brno

IČ: 163 13 101

DIČ: CZ 6611211871

Provozovna

GOTHIC

Rokycanova 40

615 00 Brno

tel. 548 53 10 49

email gothic@gothic.cz